Rätsepalahendusega virtuaalserveri teenus Sulle

CLOUDKING'i meeskond aitab sul välja selgitada kõige optimaalsema ning töökindlama lahenduse just sinu vajadustest lähtuvalt

Veebimajutus

Soovid omada veebilehte või blogi? Tahad olemasoleva teise serverisse tõsta? Sinu veeb vajab tavalisest erilisemat serverilahendust? Ükskõik milline soov sul on, koos leiame parima lahenduse ning teeme sinu vajadustest lähtuva lahenduse.

E-post

Soovid e-posti lahendust oma ettevõttele või ainult iseendale ja enda valitud nimega? CLOUDKING teeb sulle täpselt sellise aadressi nagu soovid, majutab sinu kirjad ning hoolitseb selle eest, et pääseksid neile juurde just siis kui soovid ning kust soovid.

Erilahendused

Kui DNS, TX kirje, sertveri tarkvarad jne ei ole sinu igapäevased kaaslased, siis tee oma elu lihtsamaks ning võta meiega ühendust. Me pakume välja just sinu vajadustele vastava tarkvara ning konfiguratsiooniga lahenduse ning teeme selle ka teoks.

Räägi inimestega

Kui sulle ei meeldi olla kõnejärjekorras, oodata järjekordset standardiseeritud vastust e-kirjaga või kuulata automaatvastajalt, et sinuga võetakse ühendust siis helista või kirjuta meile. Meil on sõbralikud inimesed kes aitavad su murele kiire lahenduse leida.
Veiko Vunder
+372 5366 5222
veiko.vunder@iitee.ee

Tundub huvitav?

Jäta oma andmed ning me võtame sinuga peatselt ise ühendust.